Rozšírené   vyhľadávanie
Cena
Lokalita
 
Byt
Dom
Pozemok
Stavebné pozemky
Poľnohospodárske pozemky
Nebytové priestory
Filtre

Detail inzerátu

Predám rodinný dom, vilu 283m2, Stankovany, 33.000 €

(v ponuke 165 dní)

NOVÁ OVEĽA VÝHODNEJŠIA CENA!

Realitná kancelária RE/MAX Exkluzívne ponúka, na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v intraviláne obce Stankovany, okres Ružomberok.

Rodinný dom je jednopodlažná, čiastočne podpivničená (pivnica 16 m2) stavba, postavená v roku 1965 z kvadry a pálenej tehly, má sedlovú strechu pokrytú pálenou škridlou.

Zastavaná plocha domu je cca 104 m2, rozmery cca 9 x 11,5 m.

Rodinný dom je v pôvodnom, ale dobrom stave, má kombinované lokálne aj ústredné vykurovanie pecami na tuhé palivo, ohrev teplej vody je bojlerom na tuhé palivo a aj prietokovým ohrievačom v kuchyni.
Je pripojený na elektrinu, vodu aj kanalizáciu. 

Dispozičné riešenie domu:
1. Podlažie: vstupná chodba L-kového tvaru so vstupmi do pivnice, podkrovia kde je možné vybudovať 2 - 3 obytné miestnosti (podlaha tu je pochôdzna - betónový poter), ďalej vstup do špajze, kúpeľne s toaletou, samostatnej obytnej miestnosti a do kuchyne s prechodom do spálne.

Rodinný dom je postavený ako spoločný so susedom, so spoločnou strechou a prístupom - dvorom, kde každý vlastní 1/2. Sused má aj samostatný prístup z druhej ulice.
Za domom sa nachádza záhrada vo výlučnom vlastníctve majiteľa domu o výmere 155 m2, s rozmermi cca 7,5 x 21 m a prístupom priamo od obecnej cesty.
Celková výmera zastavanej plochy a záhrady je 283 m2. 

Obec Stankovany je dobre občiansky vybavená, s pravidelnou autobusovou a aj vlakovou linkou, vzdialená od mesta Ružomberok 15 kilometrov.
V obci sa nachádza základná škola, triedy 1 - 4, materská škola, kostol, obchod, pohostinstvo, obecný úrad....

Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie, je u nás zdarma.
Exkluzívna ponuka financovania, RE/MAX hypotéka Plus: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=3971f4ba4673905323d40a796e5bbb7b&c=2

Túto nehnuteľnosť vám ponúka Ján Moskál certifikovaný maklér RE/MAX Ružomberok.
Kontakt: http://remax-slovakia.sk/janmoskal , 0907 230 460.

Google Maps loupe zväčšiť mapu
  • Lokalita: Stankovany
  • Cena: 33.000 €
  • Výmera: 283m2
  • Cena za m2: 117 €
  • Zobraz pôvodný inzerát na stránke realitnej agentúry Ján Moskál
Finvia Hypokalkulačka