Detail inzerátu

Prenajmem administratívne priestory, 120 m2, Bratislava - Pasienková, 960
(v  ponuke 10 dní)

Vaše meno:
Váš mail:
Mail príjemcu:
Správa pre príjemcu:

Spoplatnené cez PlatbaMobilom.sk

Na prenájom klimatizované kancelárske priestory na ul. Pasienková, Bratislava II - Podunajské Biskupice o výmere 120 m2 na 2/3 p. Priestory sú situované v NOVOSTAVBE v polyfunkčnom objekte s modernou architektúrou. Okolie budovy je monitorované kamerovým systémom. Prístup 24/7. Vybavenie priestorov: alarm, podlahové kúrenie s vlastným termostatom, stropné podhľady, svietidlá, otvárateľné okná so žalúziami, štruktúrovaná kabeláž, internet, pevná linka. V rámci priestoru je k dispozícií kuchynka a 2x WC. V budove je aj serverovňa.Parkovanie priamo pred budovou.Ponúkané priestory je možné prispôsobiť podľa požiadaviek nového nájomcu. Rýchly prístup na D1 a do mesta.

Voľné ihneď.

 

 

Cena je uvedená za m2.  CENA:8,90 Eur / m2 / mesiac / vrátane energií  + elektrická energia (meranie je zabezpečené podružným samostatným meračom - záloha cca 70,- Eur / mesiac) + DPHV cene nájmu je zahrnuté: - 3x parkovacie státie- vodné stočné/spotreba vody- plyn/kúrenie- odvoz komunálneho odpadu- upratovanie spoločných priestorov a parkovísk- servis, správa a revízie technológií (klimatizácia, výťah, kamerový systém)- správa budovy, poistenie, daň nehnuteľnosti, BOZP + POPlatobné podmienky:kaucia vo výške 3-mesačného nájmuPROVÍZIU RK NEPLATÍTE!Podmienka: minimálne 2-ročná zmluva, prenájom priestorov je možný len vcelku

 

Viac informácií Vám radi poskytneme na týchto telefónnych číslach: 02/5557 2405, 0948 070 050 alebo viac nehnuteľností nájdete na www.elitereal.sk.Realitná kancelária ELITEREAL ponúka byty, domy a pozemky na predaj a prenájom.Špecialista na reality pre Bratislavu a okolie.

zväčšiť mapu
 
Lokalita: Pasienková, Bratislava (Podunajské Biskupice)
Cena: 960 €
Výmera:   120m2
Cena za m2: 8 €
   

ELITEREAL s.r.o.

0948 ... Zobraziť
Kontaktovať e-mailom
ELITEREAL s.r.o.
Klemensova 11
81109 BRATISLAVA
www.elitereal.sk
Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM
Reklama
 

Podobné nehnuteľnosti

 

Nové trendy v bývaní

Najvýhodnejšia hypotéka

 
 
 
 

Sponzorovaný link