Rozšírené   vyhľadávanie
Cena
Lokalita
 
Byt
Dom
Pozemok
Stavebné pozemky
Poľnohospodárske pozemky
Nebytové priestory
Filtre

Predám rodinný dom, vilu 917m2, Ružomberok, 210.000 €

(v ponuke 1785 dní)

EXKLUZÍVNE iba u nás, v ponuke realitnej kancelárie RE/MAX nájdete na predaj rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v dobrej lokalite satelity v Ružomberku.

Rodinný dom je dvojpodlažná stavbu s dvomi samostatnými bytmi, z 1/2 podpivničená, skolaudovaná v roku 1974, postavená z kvadry a pálenej tehly na mierne svahovitom pozemku o výmere 917 m2, so šírkou cca 19 m.

Zastavaná plocha domu 125 m2, úžitková plocha 190 m2 a obytná plocha cca 110 m2.
Na pozemku sa nachádzajú aj tri garáže s technickou miestnosťou, s celkovou úžitkovou plochou cca 70 m2.

Rozsiahla rekonštrukcia domu prebehla postupne:
- r. 2006 kompletná výmena všetkých okien za plastové REHAU.
- r. 2010 obnova fasády domu s izoláciou /polystyrén/, nové elektrické rozvody, nové radiátory v celom dome, položenie plávajúcich podláh, zníženie a izolácia stropov na 2. podlaží a nová izolácia striech garáží.
- r. 2015 nová kúpelňa na prízemí.
Krytina strechy domu je pozinkovaný plech pravidelne ošetrovaný náterom. 

Dispozičné riešenie domu:
1. PP - Dve špajze, sklad, kotolňa s plynovým kotlom ústredného kúrenia, technická miestnosť a menšia udiareň.
1. NP - Vstupná veranda, chodba, jedna priestranná izba s krbom, schodisko na 2. NP a vstup do pivničných priestorov, ďalšie 3 obytné miestnosti z toho jedna má priestranný balkón /4 m2/, kuchyňa, špajza, 2 x samostatné WC a kúpelňa so sprchovým kútom.
2. NP - Vstup na priestrannú terasu prepojenú s balkónom /20 m2/, chodba, 3 obytné miestnosti z ktorých je vstup na balkóny, kuchyňa, špajza, samostatné WC a kúpelňa so sprchovým kútom.

Vykurovanie je ústredné plynovým kotlom, ktorý slúži aj na ohrev teplej vody. Dom je pripojený na všetky IS voda, kanalizácia, plyn, elektrina 230 - 400 V.

Výhody domu a lokality:
Rodinný dom je po rozsiahlej rekonštrukcii a vo veľmi dobrom stave bez vlhkosti, plesní a statických porúch. Nachádza sa v dobrej a tichej lokalite. Za domom sa nachádza priestranná záhrada.
Dom je vhodný na trvalé bývanie pre dve rodiny, alebo ako dvojgeneračný. Môže vám slúžiť aj na podnikateľské aktivity - na prízemí zriadenie kancelárií, ordinácie, alebo prevádzky. Môžete si tu zriadiť menšie detské jasle, alebo škôlku.........

Alebo vďaka tomu, že na 1. NP sa nachádza plnohodnotný 4 izbový byt so samostatným vstupom a na 2. NP je plnohodnotný 3 izbový byt so samostatným vstupom, mať z neho pri komerčnom využívaní veľmi zaujímavý finančný profit!!
Po dohode ostáva a je v predajnej cene nehnuteľnosti, takmer kompletné zariadenie domu.

Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie, je u nás zdarma, neplatíte ani cent naviac.

Exkluzívna ponuka financovania, RE/MAX hypotéka Plus: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=3971f4ba4673905323d40a796e5bbb7b&c=2
A k tomu ako bonus, znalecký posudok na túto nehnuteľnosť úplne zadarmo!!

Váš realitný maklér Ján Moskál, www.re-max.sk/janmoskal, 0907 230 460.

  • Lokalita: Ružomberok
  • Cena: 210.000 €
  • Výmera: 917m2
  • Cena za m2: 229 €
  • Ján Moskál
  • 0907230460
  • Najskôr volajte na tel. číslo uvedené v texte inzerátu.

Podobné ponuky