Detail inzerátu

Predám priemyselné priestory, 3977 m2, Dolný Kubín - Osádka, 150000
(v  ponuke 7 dní)

Vaše meno:
Váš mail:
Mail príjemcu:
Správa pre príjemcu:

Spoplatnené cez PlatbaMobilom.sk

Realitná kancelária RE/MAX výhradne ponúka na predaj multifunkčný objekt so samostatnou hospodárskou budovou, vhodný na rôzne druhy podnikateľskej činnosti (nielen poľnohospodárskej), ktorý sa nachádza v obci Osádka okres Dolný Kubín.Momentálne je tu v prevádzke zabehnutá ovčia farma, zameraná na výrobu mliečnych ovčích produktov.

Farma je umiestnená v bývalom oplotenom areály družstva Jasenová a pozostáva z výrobne a predajne, s bývaním na poschodí. Konkrétne je to dvojpodlažná stavba s možnosťou dobudovania druhého bytu v podkroví - zastavaná plocha je 151 m2, úžitková cca 240 m2.Druhou stavbou je hospodárska budova - odchovňa mladého dobytka so zastavanou plochou 897 m2, vhodná na ustajnenie až 650 ks oviec, alebo iných zvierat či hydiny. Majiteľ má vo vlastníctve aj pozemok nad stavbami o výmere 2627 m2 (orná pôda).Plus k tomu má majiteľ v nájme 31 ha pasienkov /trvalých trávnych porastov/, vhodných na verifikáciu k dotáciám.

Stavby sa nachádzajú na pozemkoch, ktoré si záujemca môže za nízku cenu odkúpiť do vlastníctva. Terajší majiteľ nehnuteľností ich užíva bezodplatne.

Farma je pripojená na el. sieť 230-400 V, má vlastný zdroj pitnej vody /zdarma/, s možnosťou pripojenia na obecný vodovod. Odpad je riešený žumpou.

V roku 2008 - 2009 došlo k rekonštrukcii a prestavbe sýpky na dvojpodlažnú budovu /rodinný dom s výrobňou/, s možnosťou vytvorenia druhého bytu v podkroví.Rekonštrukcia a prestavba obsahovala nové plastové okná, nové rozvody elektriky, vody a odpadu, nové podlahy, omietky a stierky, zateplené stropy a zadná časť domu. Nová strecha pokrytá hliníkovým plechom, ústredné kúrenie krbovou pecou, plus elektrické kúrenie.

1. Podlažie: od roku 2008 certifikovaná, kompletne vybavená a zariadená výrobňa mliečnych ovčích produktov, so všetkými potrebnými povoleniami. Možnosť celoročnej prevádzky.Priestory sú rozdelené na príjem mlieka, výrobňa, šatňa, umyváreň, teplý a studený sklad, udiareň, odvarovňa žinčice, bryndziareň, veľký sklad, expedícia, predajňa, letná kuchyňa, potravinový sklad, sklad na baliace prostriedky. Pred domom je posedenie pre zákazníkov.

2. Podlažie: bytová jednotka so šiestimi izbami, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou, technická miestnosť.Vstup do podkrovia je vonkajší, v zadnej časti domu.

Prevádzkové náklady farmy sú 316€ vrátane energií, voda je zdarma!!!

Výhody:Zabehnutá ovčia farma s viac ako 10 ročnou históriou, známa nie len v blízkom okolí (momentálne majiteľ farmu prenajíma).Možnosť vybudovania výnosnej agroturistiky. Ľahká dostupnosť farmy z Dolného Kubína, Kúpeľov Lúčky a Ružomberka.Obec Osádka sa nachádza na rozhraní Oravskej vrchoviny a Chočských vrchov

Viac nehnuteľností na: http://www.remax-slovakia.sk/jan-moskal

zväčšiť mapu
 
Lokalita: Osádka, Dolný Kubín
Cena: 150.000 €
Výmera:   3977m2
Cena za m2: 38 €
   

Ján Moskál

+421 ... Zobraziť
Kontaktovať e-mailom
Ján Moskál
03401 RUŽOMBEROK
www.re-max.sk/janmoskal
Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM
Reklama
 

Podobné nehnuteľnosti

 

Nové trendy v bývaní

Najvýhodnejšia hypotéka

 
 
 
 

Sponzorovaný link