Detail inzerátu

Predám chatu, 300 m2, Ružomberok - Liptovská Osada, 69000
(v  ponuke 3 dni)

Vaše meno:
Váš mail:
Mail príjemcu:
Správa pre príjemcu:

Spoplatnené cez PlatbaMobilom.sk

Znížená cena o 6.000€ z pôvodnej ceny!!!RE/MAX Exkluzívne ponúka na predaj dve štýlové, kompletne zrekonštruované drevenice v obci Liptovská Osada, okres Ružomberok.

Drevenice sú historické stavby z roku 1893, so spoločnou sedlovou strechou, ale so samostatnými vchodmi.Nachádzajú sa na rovinatom pozemku o výmere 300 m2, s priamym prístupom od cesty.

Drevenice boli odborne zrekonštruované so zachovaním dobového historického štýlu a takto z väčšej časti aj zariadené. Rekonštrukcia obsahovala nové betónové základy, výmenu poškodených nosných častí stavby, ich konzerváciu, renovácia/výmenu pôvodných okien, zárubní a dverí, nové podlahy a stropy, tepelné izolácie, nové vodovodné a elektrické rozvody (230 - 400 V) s revíznymi správami, nové komíny, kombinované vykurovanie elektrickými konvektormi a pecami na tuhé palivo. Obe drevenice majú samostatný ohrev vody elektrickými bojlermi.

1. Drevenica - dispozícia:Samostatný vchod, chodba so vstupom do podkrovia, ktoré je možné zobytniť, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, Obývacia izba s keramickou pecou a prechodom do kuchyne. Úžitková plocha cca 62 m2, po dobudovaní podkrovia môže byť takmer dvojnásobná (120 m2).

2. Drevenica - dispozícia:Prízemie: Samostatný vchod, chodba s dreveným schodiskom do podkrovia, samostatné WC, obývacia izba s kuchynským kútom.1. Poschodie: Kúpeľňa so sprchovým kútom a spálňa. Riešená je ako mezonetový byt s úžitkovou plochou cca 40 m2.

Drevenice sú vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, alebo ako privát na prenajímanie. Sú pripojené na el. elektrinu, vodu, odpad je riešený žumpou, ale prípojka na kanalizáciu je zriadená priamo pred bránou.

Liptovská Osada je stredisková obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a nachádza sa na hlavnom ťahu Banská Bystrica - Ružomberok. Zaujímavosťou obce je novovybudovaný športovo relaxačný park GOTHAL. Okolitá príroda poskytuje celoročné športovo turistické vyžitie. Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru, je u nás zdarma. 

Viac foto na Webe RE/MAX.Kontakt: http://reality.remax-slovakia.sk/re-max-ace/jan-moskal, tel: 0907 230 460.

zväčšiť mapu
 
Lokalita: Liptovská Osada, Ružomberok
Cena: 69.000 €
Výmera:   300m2
Cena za m2: 230 €
   

Ján Moskál

+421 ... Zobraziť
Kontaktovať e-mailom
Ján Moskál
03401 RUŽOMBEROK
www.re-max.sk/janmoskal
Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM
Reklama
 

Podobné nehnuteľnosti

 

Nové trendy v bývaní

Najvýhodnejšia hypotéka

 
 
 
 

Sponzorovaný link